Ізюмський ліцей № 11 Ізюмської міської ради

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАБІР ДО 1-Х КЛАСІВ 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Класи

Кількість зарахованих здобувачів освіти станом на 05.09.2023 року

Кількість вільних місць станом на 09.11.2023 року

1-ші класи 2023/2024 навчального року

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАБІР ДО 10-Х КЛАСІВ 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Класи

Кількість класів/здобувачів освіти

Кількість вільних місць станом на

09.11.2023 року

10-ті класи 2023/2024 навчального року

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Ізюмський ліцей № 11 Ізюмської міської ради здійснює зарахування дітей до 1-х класів відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. №367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Етапи зарахування дітей до першого класу:

• 3 травня – 31 травня: здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи, або є рідними, братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у школі, чи є дітьми працівників школи. Право на першочергове зарахування дітей, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти, підтверджується відповідними документами.  Зарахування дітей здійснюється за заявою одного з батьків (або осіб, які їх замінюють) дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника).

• 3 травня – 31 травня: здійснюється прийом документів дітей, які претендують на вільні місця.

• 01 червня: оприлюднюється:

• наказ про зарахування дітей до 1-го класу, які проживають на закріпленій території обслуговування;
  • список дітей, які претендують на зарахування на вільні місця.

• 01 червня – 10 червня: здійснюється зарахування на вільні місця за умови подання до 10 червня оригіналів необхідних документів та довідки закладу освіти (оригінал або сканована копія), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з цього закладу або не була зарахована до нього.

Примітка: у випадку якщо кількість поданих заяв буде перевищувати загальну кількість місць у класі, зарахування дітей відбудеться за результатами жеребкування.

Додаток до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 19.10.2021 № 1084